^Yukarı Çık
  
  
  
Get Adobe Flash player

Facebook

Form Girişi

Hava Durumu

Konya °F
Karatay °F
Selçuklu °F
  12.07.2020 Ferienhaus Ostsee

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumumuz 15 yıllık deneyimi ile Konya-Karatay bölgesinde hizmet vermektedir.

Eğitim ve öğretime büyük yatırımların yapıldığı günümüzde insan kaynağı bilinçli ve çağdaş düşünce sistemi içinde yerini alıyor. Bu amaçla eğitimini üstlendiğimiz 3-6 yaş grubu öğrencilerimizde uyguladığımız eğitim anne& baba, çocuk ve okul üçgeni içerisinde en mükemmeli hedeflemektedir.

 

Okul Öncesi Eğitimde Hedeflerimiz

 

Gelişen, değişen ülke ve dünya şartlarına uyum sağlayabilecek, temeli bu amaç üstüne kurulmuş, çağdaş ve bilimsel bir kreş yani gerçek anlamda bir Okul Öncesi Eğitim Kurumu olabilmektir.

15 yıllık geçmişe dayanan deneyimi ile Özel Cennet Yolcuları Gündüz Bakım Evi Ve Çocuk Kreşi olarak çocuklarımızı 21. yüzyıla nasıl hazırlamamız gerektiği sorusunun cevabını araştırmak ve bulmak gerektiğine inanıyoruz.

Bu konuda üstümüze düşen görevin en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Her zaman ilkleri kendisine amaç edinen bir kurum olarak sınırlı sayıda öğrenci ile butik bir okul öncesi eğitim kurumu olarak yeniden hizmetinizdeyiz.

 

 

 

Geleceğe Nasıl Bireyler Kazandırmak İstiyoruz

 

 

Kendi ayakları üzerinde durabilen kişilikli, islamiyeti tam anlamı ile kavramış, islamiyete uygun yaratıcı, düşünen, kendine güvenen, düşündüğünü ifade edebilen, yetenekleri gelişmiş sosyal ve aktif bireyler yetiştirme gayretinde içerisindeyiz.

Copyright © 2016. Özel Cennet Yolcuları Gündüz Bakım Evi Ve Çocuk Kreşi 0553 100 70 90